Kask do jazdy konnej to niezbędny element bezpieczeństwa jeźdźców. W ośrodkach i klubach jeździeckich używanie kasków jest obowiązkowe ale nawet posiadając własnego konia i jeżdżąc rekreacyjnie nie powinno się bagatelizować ochrony głowy. W naszym asortymencie oferujemy profesjonalne kaski w różnych rozmiarach i kolorach. Proponujemy kaski do jazdy konnej dla dzieci jak i dla dorosłych, kaski regulowane, klasyczne i o sportowym charakterze.

Oferujemy kaski jeździeckie marek: COVALLIERO, HORZE, HKM, HORSENJOY, KED, FAIR PLAY, LAMICELL, START, YORK, IRH a na indywidualne zamówienie także kaski GPA oraz innych firm.

 

 

Czapka świąteczna Horze na kask Czapka świąteczna Horze na kask
Producent: HORZE
Cena: 26,00 zł
zobacz więcej
Kask Covalliero Beauty Kask Covalliero Beauty
Producent: Kerbl
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Kask FP Fusion Moonlight czarny, granatowy Kask FP Fusion Moonlight czarny, granatowy
Producent: Fair Play
Cena: 390,00 zł 479,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Kask FP Fusion Snake Kask FP Fusion Snake
Producent: Fair Play
Cena: 479,00 zł
zobacz więcej
Kask FP Fusion Stardust granatowy Kask FP Fusion Stardust granatowy
Producent: Fair Play
Cena: 357,00 zł 439,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Kask GPA Classic 2x Kask GPA Classic 2x
Producent: GPA
Cena: 1 349,00 zł
zobacz więcej
Kask GPA Speed Air 2X Kask GPA Speed Air 2X
Producent: GPA
Cena: 2 550,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wszystkie kaski jeździeckie  posiadają atesty i spełniają normy bezpieczeństwa. Różnorodność modeli pozwala wybrać odpowiedni kask do kształtu głowy. Specjalny trzypunktowy system zapięć z możliwością regulacji poszczególnych pasków  zapewnia optymalne dopasowanie. Kaski i toczki do jazdy konnej, które oferujemy w sklepie Hubertus mają różnorodny design, są zarówno klasyczne, gładkie lub pokryte materiałem welurowym jak i o bardziej sportowym charakterze, z dużą ilością otworów w celu lepszej wentylacji głowy. Część ma rozmiarówkę ( co 1 cm) bez możliwości powiększania czy zmniejszania obwodu głowy a niektóre posiadają pokrętło z tyłu umożliwiające dopasowanie w obszarze 2-4cm.

Uwaga!  Po każdym upadku powodującym uderzenie głową o ziemie czy jakiś przedmiot należy kask wymienić! Nie można wykluczyć, że mimo iż nie widać uszkodzeń zewnętrznych nie nastąpiły uszkodzenia wewnątrz kasku a taki sprzęt nie będzie już spełniał swojej ochronnej roli. Głowa to bardzo wrażliwa i niezwykle ważna część naszego ciała dlatego dbajmy o jej ochronę i cieszmy się bezpieczną jazdą konną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl