Ogłowia dla konia

Inaczej (uzda, uździenica, tranzelka) - to wszystko pojęcia oznaczające część rzędu końskiego, to co koń ma na głowie. Najbardziej popularne są ogłowia skórzane ale dostępne są również z innych materiałów jak np. BIOTHAN. Jest to tworzywo odporne na odkształcenia, nie odbarwiające się i nie odparzające konia. Dla miłośników jazdy "naturalnej" mamy ogłowie bezwędzidłowe  lub kantar linowy z wodzami czy cordeo. W naszym sklepie oferujemy modele ogłowi dla koni różniące się rodzajem nachrapnika, profilowaniem paska potylicznego czy wzorem naczółka. Dostępne są różne rodzaje ogłowii np. :

Rozmiary

Ogłowia w zależności od wielkości końskiej głowy mają różne rozmiary. Ogłowie dla kuca dostępne jest w rozmiarze  SHETLAND -dla kuców szetlandzkich i falabella oraz PONY dla trochę większych kuców . Dla dużych koni standardowe rozmiary to COB i FULL oraz XFULL- na bardzo duże głowy.

Elementy

Większość ogłowi sprzedawana jest w komplecie z wodzami, niektóre oferowane są oddzielnie. Osobno można dokupić części składowe czyli paski policzkowe, naczółek, pasek potyliczny - nagłówek, pasek podgardlany, różne rodzaje nachrapników i skośnik - pasek do nachrapnika kombinowanego. Do wyboru oferujemy wodze skórzane, wodze gumowe, wodze parciane i wodze z biotanu. Wędzidła oferowane są w osobnej kategorii.

Producenci ogłowi dla koni

HKM, Daw Mag, Balotade, Fair Play, Horze, Kavalkade, Kerbl, QHP, Stubben, Start, York

ogłowia i elementy

czarna wodza parciana Start czarna wodza parciana Start
Producent: START
Cena:

78,00 zł

szt.
zobacz więcej
Czarna wodza skórzano-parciana YORK Czarna wodza skórzano-parciana YORK
Producent: YORK
Cena:

63,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kantar sznurkowy z wodzami QHP Kantar sznurkowy z wodzami QHP
Producent: QHP
Cena:

69,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl