PROGRAM LOJALNOŚCIOWY W SKLEPIE "HUBERTUS"

   PROGRAM LOJALNOŚCIOWY                     W SKLEPIE "HUBERTUS"

 

Korzystając z oferty sklepu "Hubertus" możesz liczyć nie tylko na indywidualne podejście ale również na specjalne korzyści!

Dokonując regularnych zakupów w sklepie stacjonarnym czy internetowym możesz zbierać punkty i uzyskać stały rabat do regularnych cen produktów.

Zasady są proste:

 1. Zarejestruj się w Sklepie Hubertus jako klient i uczestnik Programu Lojalnościowego,
 2. Zrób zakupy,
 3. Zbieraj punkty – za każde wydane 40 zł otrzymujesz 1 pkt.
 4. Wymień punkty na stały rabat – po zgromadzeniu 50 pkt przyznajemy Tobie stały rabat w wysokości 5%.
 5. To nie wszystko! W przypadku zgromadzenia 100 pkt otrzymujesz od nas 10% rabatu a po uzyskaniu 150 pkt odejmujemy aż 15% od regularnych cen produktów.

Rejestracja

 • Aby dołączyć do Programu Lojalnościowego należy zarejestrować się w sklepie Hubertus jako klient oraz wyrazić chęc uczestnictwa w akcji. Można to zrobić za pomocą strony Internetowej lub w sklepie stacjonarnym przy wsparciu naszego przedstawiciela. W Formularzu Rejestracyjnym Sklepu Internetowego należy potwierdzić zapoznanie się z Regulaminem Programu oraz zaakceptować jego postanowienia. W przypadku rejestracji w Sklepie Stacjonarnym należy dokonać takiego potwierdzenia u pracownika sklepu.
 • W przypadku osób już zarejestrowanych w Sklepie Hubertus można dołączyć do Programu Lojalnościowego w profilu Klienta, potwierdzając zapoznanie się z Regulaminem oraz akceptujac jego założenia.

Zakupy

 • Punkty przyznawane są na Konto Uczestnika za nabycie towarów w sklepie internetowym lub
  w sklepie stacjonarnym „ Hubertus”.

Zbieraj punkty

 • Przelicznik standardowy Punktów określa się następująco:

  1 Punkt za kwotę 40 zł,

  wydanych na zakup produktów w Sklepie Stacjonarnym lub Internetowym
 • W przypadku zakupów w Sklepie Internetowym lub w Sklepie z opcją dostawy we wskazane miejsce Punkty w Programie są naliczane zgodnie z wartością dokonanego zakupu, z wyłączeniem kosztów wysyłki.
 • Przy nabyciu towaru w Sklepie Stacjonarnym, jest przekazanie przez Klienta informacji o uczestnictwie w Programie, pracownikowi Sklepu Stacjonarnego. Punkty zostaną naliczone na Konto Uczestnika przez pracownika Sklepu Stacjonarnego .
 • W przypadku zakupów w Sklepie Internetowym, warunkiem przyznania Punktów jest potwierdzone uczestnictwo w Programie oraz opłacenie i odebranie przesyłki .
 • W przypadku gdy Uczestnik zwróci nabyte towary, Punkty, które zostały przyznane za ich zakup, będą odejmowane z Konta Uczestnika przez Organizatora. Punkty zostaną odjęte w takiej liczbie, w jakiej zostały doliczone na Konto Uczestnika w związku nabyciem towarów, które zostały następnie przez Uczestnika zwrócone.

Wymieniaj punkty

 • Uczestnik Programu ma prawo do skorzystania z Rabatu Lojalnościowego po zgromadzeniu na swym Koncie co najmniej 50 Punktów.
 • Każde pełne 50 Punktów Uczestnik może wymienić na stały rabat w wysokości 5% przy zakupie towarów w Sklepie.

To nie wszystko!

 • Liczba Punktów Uczestnika Programu sumuje się przy każdym zakupie. W przypadku zgromadzenia ilości punktów powyżej 50, rabat będzie przyznawany w przypadku uzyskania wielokrotności 50 pkt odpowiednio:
  100 Punktów- 10%
  150 Punktów – 15 %
 • W Programie Lojalnościowym można uzyskać stały rabat w maksymalnej wysokości 15%.
 • Program może nie obejmować niektórych produktów, objętych promocją sezonową.Informacja o wyłączeniu danego produktu z Programu Lojalnościowego będzie znajdować się w opisie produktu
 • Aby wymienić Punkty na Rabat, w przypadku Sklepu Stacjonarnego Uczestnik tuż przed dokonaniem zakupu powinien zgłosić taką chęć bezpośrednio w kasie sklepu. W przypadku Sklepu Internetowego system automatycznie naliczy rabat.

Regulamin Programu Lojalnościowego

Pomoc i szczegółowe informacje

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.  Prosimy o kontakt mailowy pod adresem: sklep@hubertuskielce.pl  lub telefoniczny 41 301 14 71. Zapraszamy również do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym na ul. W. Szczepaniaka 27A/1 w Kielcach, gdzie nasz przedstawiciel udzieli wyczerpujących wskazówek.

 

Dołącz do Programu Lojalnościowego Sklepu "Hubertus" i zyskaj więcej!

                                                                                

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl